UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

UWAGA NA ZŁODZIEJSKIE PRAKTYKI VECTRY. Wysyłają rzekomo powiadomienie o zmianach abonamentu podwyższając kwotę bez twojej zgody i podpisu. W korespondencji niby masz miesiąc na odwołanie ale robią to w taki sposób żebyś nie miał na to wpływu. Korespondencja listowna nie jest „poleconym” a mailowa nie uprawnia złodziei do wykorzystania okazji do krętactwa. Wykorzystują okres letni gdzie ludzie są na urlopach i oderwani są od komputera. Sprawa świeża, rozpoczynam walkę ze złodziejami. Sprawa oprze się o UOKIK. Sprawdźcie abonament na ten i następny miesiąc.


Anuluj