UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dyskusja troche nie na temat ale zgadzam sie. Ojciec ostatnio mi powiedzial ze gdy On byl mlody to by sobie tak nie dali!!! Krajs ie troche zmienia ale to co najwazniejsze czyli praca i godna placa sa na dnie!!! Powinnismy to skonczyc zanim wszystko ci u gory rozkradna!!!

kkkkkllll

Anuluj