UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W glowie sie nie miesci ze takie patole chodza sobie po ulicach i zapewne uslyszy zarzuty i dalej bedzie chodzil a mandatu policyjnego nie zaplacisz i Cie aresztem strasza ( sprawdzone informacje z autopsji ), lub wisisz skarbowi Pnstwa jakies 200 zl i to samo. To troche smutne ze obchodzimy z takim szacunkiem kolejne rocznice Walki Naszych przodkow o wolnosc i normalnosc a sami nie potrafimy zrobic porzadku z tym cos ie dzieje w tym kraju, pracowac za marne grosze. Pokolenie Naszych rodzicow juz ma to gdzies ale jesli my mlodzi teraz tego nie zmienimy to cale zycie bedziemy jak ten plebs na tym jednak cudownym swiecie. Powiem Wam ze gdy by w polsce 20- 30 lat tamu dzialy sie takie rzeczy jak dzis to juz dawno by byla REWOLUCJA. popieprzony kraj. Kto sie ze mna nie zgodzi ze w Polsce zyje sie paskudnie?

Masakra

Anuluj