UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wieśniacy w akcji !!!!! Tylko patrolowanie może chociaż w jakimś stopniu wyeliminować tą patologię na wiochach. Z tego co mi wiadomo to wiochmeni robią co się im rzewnie podoba. .. chyba powoli czas, aby policja zaczęła traktować ten temat bardzo poważnie.