UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wieśniacy w akcji !!!!! Tylko patrolowanie może chociaż w jakimś stopniu wyeliminować tą patologię na wiochach. Z tego co mi wiadomo to wiochmeni robią co się im rzewnie podoba. .. chyba powoli czas, aby policja zaczęła traktować ten temat bardzo poważnie.


Anuluj