UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawiające jest skąd "bratankowie" czerpią wiedzę o osobach posiadających oszczędności. Dlaczego zazwyczaj dzwonią do osób mających lokaty bankowe? Czyżby "cynk"dawali nieczciwi pracownicy banków?

babunia

Anuluj