UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zastanawiające jest skąd "bratankowie" czerpią wiedzę o osobach posiadających oszczędności. Dlaczego zazwyczaj dzwonią do osób mających lokaty bankowe? Czyżby "cynk"dawali nieczciwi pracownicy banków?
babunia