UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Terminator mnie nie zachwycił. Odgrzewane kotlety, nie warto było. Amerykańskie kino to kicz nad kicze. Cóż zostało póki co jedno kino to niech zarobi Światowid i na takich "arcydziełach";)
Terminator mnie nie zachwycił. Odgrzewane kotlety, nie warto było. Amerykańskie kino to kicz nad kicze. Cóż zostało póki co jedno kino to niech zarobi Światowid i na takich "arcydziełach";)