UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Terminator mnie nie zachwycił. Odgrzewane kotlety, nie warto było. Amerykańskie kino to kicz nad kicze. Cóż zostało póki co jedno kino to niech zarobi Światowid i na takich "arcydziełach";)


Anuluj