UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego cały towar ma być prezentem dla OPS i przyjaciół ? Ja se często przypadkiem zakupię coś bardzo drogiego ale w lumpie za drobną kwotę. to jedyna możliwość żeby coś dostać. Dziadówą nie musiałam zostać.