UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego cały towar ma być prezentem dla OPS i przyjaciół ? Ja se często przypadkiem zakupię coś bardzo drogiego ale w lumpie za drobną kwotę. to jedyna możliwość żeby coś dostać. Dziadówą nie musiałam zostać.


Anuluj