UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sprzedają podróby drożej jak na przecenach w ogrodach za koszulke chcą 38 zł a za pare skarpet 8 zł .W ogrodach za koszulki adidasa 30 zł .Tak se ceni sprzedawca koło cukierni Marysieńka w lumpeksie

elblążanin25

Anuluj