UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a nie lepiej gasiora poprostu odstrzelic jak agresywnego psa? przeciez gasior juz nie jest nikomu potrzebny bo to chwast. nie mam zamiaru lozyc na jego utrzymanie w pierdlu.
turban
a nie lepiej gasiora poprostu odstrzelic jak agresywnego psa? przeciez gasior juz nie jest nikomu potrzebny bo to chwast. nie mam zamiaru lozyc na jego utrzymanie w pierdlu.
turban