UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a nie lepiej gasiora poprostu odstrzelic jak agresywnego psa? przeciez gasior juz nie jest nikomu potrzebny bo to chwast. nie mam zamiaru lozyc na jego utrzymanie w pierdlu.

turban

Anuluj