UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i posiedzi sobie w naszych jednostkach penitencjarnych, które sami zbóje nazywają kurortami.
wnerwiony
No i posiedzi sobie w naszych jednostkach penitencjarnych, które sami zbóje nazywają kurortami.
wnerwiony