UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Czy ktoś jeszcze uważa że kara śmierci jest niepotrzebna?????Jeśli jest taki to niech da palucha w dół. "
"Czy ktoś jeszcze uważa że kara śmierci jest niepotrzebna?????Jeśli jest taki to niech da palucha w dół. "