UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taki wlasnie mamy wymiar sprawiedliwosci za czasow peło. zamiast tego smiecia powiesic to bedziemy wszyscy na niego lozyc za dogodny pobyt w wiezieniu, a kobiecie zdrowia juz nikt nie zwroci. za usilowanie zabojstwa powinna byc tylko jedna sluszna kara! i jest nia smierc np poprzez lamanie kolem, posadzenie na pal, lub najchymanitarniej przez powieszenie.
turban