UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowe olewające podejście do prawa większości pseudo-biznesmenów. Dlaczego takie postawy są tak pobłażane ??? Mam tylko nadzieję, że sąd weźmie to pod uwagę taką postawę w orzekaniu wyroku i oby był bardzo surowy !!! Aha. .. jest zawsze tak, że czym bardziej bogatszy tym bardziej chytry i tu również sąd powinien odpowiednio zareagować