UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
CZY TO NAPRAWDĘ BYŁ NISSAN, BO....MI WYGLĄDA NA TOYOTĘ, ale może się mylę.... te "japońce" są takie do siebie podobne....
laik
CZY TO NAPRAWDĘ BYŁ NISSAN, BO....MI WYGLĄDA NA TOYOTĘ, ale może się mylę.... te "japońce" są takie do siebie podobne....
laik