UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

CZY TO NAPRAWDĘ BYŁ NISSAN, BO....MI WYGLĄDA NA TOYOTĘ, ale może się mylę.... te "japońce" są takie do siebie podobne....

laik

Anuluj