UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a wedlug mnie powinien juz dawno wymienic oponkim gdyby wymienil opony by nie wpadl w poslisk a po za tym po co policja jesli dochodzi do wypadkow

gfdhg

Anuluj