UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie nam jest osadzac winnego. Trzeba zebrac wszystkie fakty i wymierzyc SPRAWIEDLIWA kare. Podkreslam sprawiedliwa w odniesieniu do sadu, ktory pewnie i tak wymierzy zbyt niska...
Elblazanin z daleka
Nie nam jest osadzac winnego. Trzeba zebrac wszystkie fakty i wymierzyc SPRAWIEDLIWA kare. Podkreslam sprawiedliwa w odniesieniu do sadu, ktory pewnie i tak wymierzy zbyt niska...
Elblazanin z daleka