UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie nam jest osadzac winnego. Trzeba zebrac wszystkie fakty i wymierzyc SPRAWIEDLIWA kare. Podkreslam sprawiedliwa w odniesieniu do sadu, ktory pewnie i tak wymierzy zbyt niska...

Elblazanin z daleka

Anuluj