UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co się do diabła dzieje w tym Braniewie??? Oczywiście przestępstwa, itp. są wszędzie, tyle, że w tym Braniewie tyle tego, że aż paranoja. Braniewo napad z bronią, Braniewo pobicie, awantury, pijani w każdym rowie i za fajerą, itd. itp. Może by tak zbombardować to miasto jakimś nalotem dywanowym i po kłopocie.

KKKK1

Anuluj