UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wydaje mi się, że określenie "pijany kierowca" nie jest właściwe w kontekście tego co robił ten osobnik. Najbardziej trafne byłoby stwierdzenie, że policjanci zatrzymali pijanego "bandytę"!Jeżeli ktoś nie mający /zabrane/uprawnień do jazdy samochodem wsiada po raz kolejny zamroczony alkoholem /3 promile/i jedzie to jest to potencjalny bandzior, który w tym stanie może spowodować tragedię, w której ucierpią niewinni ludzie!A swoją drogą to bardzo ciekawe będzie jak zostanie potraktowany ten "mężczyzna" przez sędziów rozpatrujących ten przypadek?DWŻ


Anuluj