UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nooo! Widzę, że tu działa jakieś małe lobby! Wczoraj napisałem kto jest sprawcą wypadku i proszę - Admin tej strony widocznie zadbał o dobro "poszkodowanego" bo moja wypowiedź nie przeszła. Facecik z Nissana ma widocznie długie rączki i niewąskie plecki skoro nawet na poetEl'u ma wtyki! Hańba! A co do odszkodowania - nie przejdzie ni h...ja!!! Najwyżej jakieś paręset złotych na chusteczki i środki przeciwbólowe!!! Sąd elbląski nam pomoże ale w imię czyichś interesów!!!
PAO