UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest żałosne, tzw "wymiar sprawiedliwości" jest współwinny tej zbrodni. To jakiś żart a nie kara, kiedyś wystarczyłby tłum ludzi z pochodniami i widłami, wiedzieliby co z nim zrobić. .. .
To jest żałosne, tzw "wymiar sprawiedliwości" jest współwinny tej zbrodni. To jakiś żart a nie kara, kiedyś wystarczyłby tłum ludzi z pochodniami i widłami, wiedzieliby co z nim zrobić. .. .