UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No nasza policja ruszyla do pracy:)0heeh:))Dzisiaj okolo godz. 18:30 stali przy Plk.Dabka,tak na wysokosci KOMFORTU i "pilnie"obserwowali sytacje na drodze:)I na dodatek z ukrycia,bo w jednym z ich zakamuflowanych polonezikow...NE 098...
dziuska