UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tego debila to tylko do więzienia wstawić, nie wpadł by w poslizg gdyby jechał 60 maksymalnie, a jak ten p...twierdzi, że to nie jest jego wina, i że autobusy są jeszcze gorsze to niech mi tylko stanie na drodze i powie mi to w twarz, to tak mu z..., że go rodzina nie pozna - wszytsko w imię tej dziewczyny, niech jej teraz płaci duze odszkodowanie, pozwij go dziewczyno na duża sumkę.