UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz rację Trampek!Jeżeli to on jest tym sprawcą wypadku to niech się wypowie.Z jego gadki wynika,że się jeszcze stawia,bo może ma wujka gdzieś wysoko i jeszcze go nie ustawił co ma gadać i jak się tłumaczyć...
Pepeg