UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ktoś napisał: "uważam ,że to kierowcy autobusów stanowią największe zagrożenie na drodze ciągle wymuszają pierszeństwo a to co się stało to ja wiem najlepiej i nie wypisujcie bzdur na mój temat. to tyle co miałem do powiedzenia." Z twojej wypowiedzi wynika że to ty jesteś sprawcą wypadku. Wytłumacz zatem wszystkim jak to się stało. Co masz na swoje usprawiedliwienie?

trampek

Anuluj