Sfix! - gdzie?!Nie pij"EB"przy kompie,bo już się naEBałeś go za dużo i fakty Ci się pokićkały!!!Okocim
Sfix! - gdzie?!Nie pij"EB"przy kompie,bo już się naEBałeś go za dużo i fakty Ci się pokićkały!!!