UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczyt głupoty, za uliczną wróżbę dobrowolnie zapłacić 980 zł. a potem domagać się zwrotu gotówki, i jeszcze twierdzić że zostało się okradzionym.

nie-rozumiem

Anuluj