UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczyt głupoty, za uliczną wróżbę dobrowolnie zapłacić 980 zł. a potem domagać się zwrotu gotówki, i jeszcze twierdzić że zostało się okradzionym.
nie-rozumiem
Szczyt głupoty, za uliczną wróżbę dobrowolnie zapłacić 980 zł. a potem domagać się zwrotu gotówki, i jeszcze twierdzić że zostało się okradzionym.
nie-rozumiem