UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tez byl u mnie chcial zaliczke ze niby wegiel jest na spedycji ze zaraz wroci a mialo byc 3,5 tony tona za 300 zl. .. .. co za oszust !!!!


Anuluj