UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tez byl u mnie chcial zaliczke ze niby wegiel jest na spedycji ze zaraz wroci a mialo byc 3,5 tony tona za 300 zl. .. .. co za oszust !!!!
tez byl u mnie chcial zaliczke ze niby wegiel jest na spedycji ze zaraz wroci a mialo byc 3,5 tony tona za 300 zl. .. .. co za oszust !!!!