Nic Elbląskiego tu nie widzę. Równie dobrze zdjęcie mogło zostać zrobione w Warszawie. vttvytbtbtybtybt
Nic Elbląskiego tu nie widzę. Równie dobrze zdjęcie mogło zostać zrobione w Warszawie.