UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka pijana, przecież się nie przewracała. Były imieniny psiapsiuni czy też kuleżanki więc kobita trochę wypiła a że wódki nie trawi to ją trochę bujało. Inni z kolej pili grzecznie w domu sąsiada, nie przy dzieciach, nie na ulicy a tu ich szeryfy za fraki, o glebę, skuli jak psów i na pokaz publiczny do gazety,masakra. ? Nie o take Polske walczyłem "

Boloztaczką

Anuluj