UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mogli go uznać na niepoczytalnego. Wówczas trafiłby do Starogardu Gdańskiego to byłoby lepsze niż więzienie. Po takiej terapii byłby niezdolny do popełniania przestępstw w przyszłości. A tak to dostanie góra 5 lat wyjdzie po 2 lub 3 latach. Przez ten czas będzie miał wikt ubranie, utrzymanie za darmo na koszt podatników. Jednym słowem all inclusive z dostępem do telewizji, wypoczynku rekreacji, siłowni, widzeń z rodziną, możliwością robienia zakupów w kantynie, darmową opieką medyczną, psychologiem, pedagogiem, biblioteką, świetlicą, stołem bilardowym. No i najważniejsze Gąsior po pobycie w sanatorium penitencjarnym wyjdzie jeszcze doskonalszym przestępcą, koledzy z celi nauczą go kryminalnego rzemiosła i czynią bardziej doskonalszym przestępcom jak jest obecnie. Ot takie mamy państwo. By żyło się lepiej. .. i głosujmy dalej na Bronka dla chwały polskich miast i WSI.
Figo34