UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za śmieć. .. Nieludzki, bezwartościowy odpadek. .. Życzę ciężkiego wyroku i zwyrodniałych kolegów w celi TY ŚCIERO
Co za śmieć. .. Nieludzki, bezwartościowy odpadek. .. Życzę ciężkiego wyroku i zwyrodniałych kolegów w celi TY ŚCIERO