UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za śmieć. .. Nieludzki, bezwartościowy odpadek. .. Życzę ciężkiego wyroku i zwyrodniałych kolegów w celi TY ŚCIERO


Anuluj