UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dajcie im spokój uniewinniając i nie róbcie z siebie pośmiewiska. my podatnicy mamy dość sponsorowania. widocznie są sprawy których nie da się przeskoczyć. ta sprawa i tak pewnie nigdy nie ujrzy końca.


Anuluj