UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że przez cały okres rozprawy sądowej nikt nie zbadał wątku jak to możliwe, że ta grupa funkcjonowała tak odważnie i i tak długo w Elblągu i okolicach? Nikogo nic nie dziwi? A wypuszczenie tego co dziś poszukują Europejskim Nakazem Aresztowania jakoś zbadano pod względem odpowiedzialności za ten fakt?
c.ciorka