UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mów nic nikomu i nie ufaj nikomu jak coś robisz. .jak wyjdą będą już mądrzejsi. A póki co jakaś konfitura wydaje pieniądze zarobione na komendzie, na lato jak znalaz
Nie mów nic nikomu i nie ufaj nikomu jak coś robisz. .jak wyjdą będą już mądrzejsi. A póki co jakaś konfitura wydaje pieniądze zarobione na komendzie, na lato jak znalaz