UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w Elblagu nie ma sprawiedliwości. .jest tylko sąd. .oj dziwne te wyroki. .. bydlak który zgwałcił swoja dwuletnią córeczkę tylko 5 lat no i ten cały cyrk z bandą Kulawego. .. zacznie sie ponownie. .i td. .konca nie widac
temidaalenieslepa