UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobrowolne poddanie się karze i 4000zł grzywny przy milionowych stratach dla skarbu państwa - warto w tym kraju być przestępcą. Ponownie przekonałem się, że sądy niewiele mają ze sprawiedliwością, za to zajmują się słupkami i statystyką.

mady

Anuluj