UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrowolne poddanie się karze i 4000zł grzywny przy milionowych stratach dla skarbu państwa - warto w tym kraju być przestępcą. Ponownie przekonałem się, że sądy niewiele mają ze sprawiedliwością, za to zajmują się słupkami i statystyką.
mady