UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z mlodym Kardachem i Telewizorem od lat woza fajki z ruskich, zarabiaja gruby szmal i nikt sie tym nie interesuje
zastraszonycelnik
A co z mlodym Kardachem i Telewizorem od lat woza fajki z ruskich, zarabiaja gruby szmal i nikt sie tym nie interesuje
zastraszonycelnik