UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W mieście Elbląg w latach 1945-1989 rozbudowano biurokrację do maximum, natomiast w latach 1989-2015 po uprzedniej deklaracji o zmniejszeniu urzędników wszelakiej maści, nastąpił kolejny wzrost co do dzisiaj jest niemożliwa redukcja łatwych aczkolwiek bezsensownych etatów, w wyniku czego dziura budżetowa się zwiększa. Następne pokolenia spłacą i " podziękują " lub po prostu stąd spieprzą (delikatnie określając). Niech żyje nam biurokracji stan hi hi hi.

ellamania

Anuluj