UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tym niszczeniem kwiatów to też taka nasza elbląska tradycja.To i tak nie ma większego znaczenia bo później jak zwykle przyszli Ruscy i wszystko rozp...li.

Boloztaczką

Anuluj