UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tym niszczeniem kwiatów to też taka nasza elbląska tradycja.To i tak nie ma większego znaczenia bo później jak zwykle przyszli Ruscy i wszystko rozp...li.
Boloztaczką
Z tym niszczeniem kwiatów to też taka nasza elbląska tradycja.To i tak nie ma większego znaczenia bo później jak zwykle przyszli Ruscy i wszystko rozp...li.
Boloztaczką