UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz w Elblągu nic się nie opłaca. Promuje się wyjazdy do Angli, Niemiec, Holandi itp, itd. Jedynie co się opłaca w Elblągu to Nowe banki, nowe Biedronki i rozbudowa Cerfura. Jak tak dalej pójdzie i przy tym naszym wybieraniu na Prezydenta Naszego miasta to po kolejnych tego typu wyborach przyjdzie nam poprosić kilku specjalistów by zaorali te miasto i posiali np: trawę.