UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wam można mówić, a wy i tak swoje. W Elblągu nie zbudowano żadnego kutra torpedowego tylko po prostu torpedowiec. To dwie różne klasy okrętów.


Anuluj