UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wam można mówić, a wy i tak swoje. W Elblągu nie zbudowano żadnego kutra torpedowego tylko po prostu torpedowiec. To dwie różne klasy okrętów.
Wam można mówić, a wy i tak swoje. W Elblągu nie zbudowano żadnego kutra torpedowego tylko po prostu torpedowiec. To dwie różne klasy okrętów.