UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak dlugo jeszcze wladzom naszego kraju nie bedzie zależeć na bezpieczeństwie swoich obywateli i tolerować bedzie bezkarność pijanych za kierownicą.
jak dlugo jeszcze wladzom naszego kraju nie bedzie zależeć na bezpieczeństwie swoich obywateli i tolerować bedzie bezkarność pijanych za kierownicą.