UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak dlugo jeszcze wladzom naszego kraju nie bedzie zależeć na bezpieczeństwie swoich obywateli i tolerować bedzie bezkarność pijanych za kierownicą.


Anuluj