UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie "trzech nieodpowiedzialnych panów" tylko "trzech potencjalnych MORDERCÓW"! Pijani za kierownicą, to nie jest nowe zjawisko, więc nauczmy się w końcu nazywać rzeczy po imieniu!
Nie "trzech nieodpowiedzialnych panów" tylko "trzech potencjalnych MORDERCÓW"! Pijani za kierownicą, to nie jest nowe zjawisko, więc nauczmy się w końcu nazywać rzeczy po imieniu!