UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Utopić w Zalewie Wiślanym, żeby nie utrzymywać chwasta za Wasze i moje pieniądze w więzieniu, potem nie płacić zasiłku dla bezrobotnych, następnie renty socjalnej.
Utopić w Zalewie Wiślanym, żeby nie utrzymywać chwasta za Wasze i moje pieniądze w więzieniu, potem nie płacić zasiłku dla bezrobotnych, następnie renty socjalnej.