UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hehe. jestem żywą osobą o niewyparzonym języku nie histeryczką :) mylisz pojęcia. Czekam. .. ;) a wracając do miejsca z fotografii. .. fakt tam zawsze śmierdzi, obleśne miejsce.
emma_911
hehe. jestem żywą osobą o niewyparzonym języku nie histeryczką :) mylisz pojęcia. Czekam. .. ;) a wracając do miejsca z fotografii. .. fakt tam zawsze śmierdzi, obleśne miejsce.
emma_911