UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hehe. jestem żywą osobą o niewyparzonym języku nie histeryczką :) mylisz pojęcia. Czekam. .. ;) a wracając do miejsca z fotografii. .. fakt tam zawsze śmierdzi, obleśne miejsce.

emma_911

Anuluj