UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"złagodzić karę, bo jest bardzo młody" Bzdura totalna niestety w polskim prawie możliwa. Dzieki takiemu prawu gówniarstwo szwęda się po ulicach, pije, ćpa zaczepia ludzi i każdy sie ich boi. Jestem zdecydowanie za dożywociem. Nie wiem czy po wyjściu taki osobnik znowu nie dostanie białej gorączki tylko dlatego, że mu ktoś stanie na odcisk. A wtedy ............ Dożywocie, ale w surowym więzieniu, ciężkie warunki i praca od rana do wieczora. Nie rzebyśmy my go jeszcze żywili.

elblążanin

Anuluj