UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Obnizyc kare, bo jest mlody...." A czy nieistotne jest, ze zamordowana dziewczyna byla jeszcze mlodsza???????
voophroo
"Obnizyc kare, bo jest mlody...." A czy nieistotne jest, ze zamordowana dziewczyna byla jeszcze mlodsza???????
voophroo