A mi wydaje sie, ze bez lewej strony swietlna proporca bylaby zaburzona. Fajnie jest jak jest. almerka
A mi wydaje sie, ze bez lewej strony swietlna proporca bylaby zaburzona. Fajnie jest jak jest.