UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz przynajmniej będą współgrały z szarzyzną tego miasta i życia w nim. Postawcie jeszcze na każdym skrzyżowaniu drogowskazy do innych miast (dla emigrujących) oraz do cmentarzy (dla tych, którzy jednak postanowią zostać) i będzie git!
Edek..