po co tej drużynie Paweł Zambrzycki, wszystko psuje. Mam nadzieję że już nigdy nie zagra w Olimpiioli
po co tej drużynie Paweł Zambrzycki, wszystko psuje. Mam nadzieję że już nigdy nie zagra w Olimpii